Látkové roletky umožní zastínění nebo úplné zatemnění Vašeho pokoje. Doplní místnost svým perfektním vzhledem. Látky jsou vyráběny z kvalitních materiálů a lze si vybrat různé vzory a barvy. Vedle zastiňujících látek nabízíme i látky plně zatemňující.

Rolety se mohou montovat přímo na okna (mezi zasklívací lišty) nebo před okna. Provedení rolet je možné v kazetě nebo otevřené. Na okenní rámy doporučujeme aplikovat rolety s boxem a vodícími lištami.

Velice oblíbenými roletami jsou látky Den a noc (Twinroll), které nabízejí několik poloh zastínění. Snažíme se neustále rozšiřovat naši nabídku rolet a přitom neustupujeme z nároků na kvalitu výrobků. Spolupracujeme jen s ověřenými výrobci, a tak zákazníkovi „ušijeme“ roletu na míru.

Látkové rolety TWINROLLO

Den a noc

 

Nabízíme široký výběr látkových rolet Twinrollo, které můžete znát také jako rolety „Den a noc“.

Fungují na principu dvou vzájemně se překrývajících látek, a tak nabízejí tři polohy využití. Můžete si vybrat z široké palety látek, které máme dostupné u nás na vzorkovně.

Den a noc

Látkové rolety dokonale dotvářejí interiér byt a uplatní se i větších plochách zastínění. Rovnoměrně můžete regulovat denní světlo a zvolit zastínění podle potřeby. Rolety plní funkci žaluzií, záclon i závěsů v jednom.

Snažíme se pro naše zákazníky vybrat vždy to nejvhodnější řešení, proto nabízíme několik provedení látkových rolet od několika výrobců z tuzemského i evropského trhu.

Přijďte se podívat do naší vzorkovny nebo nás kontaktujte pro více informací zde.

 

 

 

 

 

 

Pro bližší informace navštivte naši prodejnu nebo nás kontaktujte telefonicky.