Venkovní hliníkové rolety oceníte na Vašich oknech nejen pro zastínění oken, ale i pro jejich izolační vlastnost v zimě horkém létě. Velice dobře ochrání Vaše okna před slunečními paprsky i povětrnostními vlivy. Jejich design i široká škála barev dodá celému objektu na atraktivitě a výrazně oživí jeho vzhled. Volba správného typu závisí na požadavcích, které budete na výrobek klást.


Abychom vyhověli potřebám všech zákazníků, nabízíme širokou paletu hliníkových lamel vyplněných polyuretanovou pěnou. Těm z Vás, kteří upřednostňují ochranu proti násilnému vniknutí, doporučujeme extrudované lamely v kombinaci s dalšími osvědčenými zabezpečovacími prostředky, jako jsou např. zajištění na klíč, zástrče a automatická jištění. Ovládacích systémů je několik druhů, od ručního ovládání šňůrou, páskem nebo pružinou až po elektromotory řízené dálkovým ovládáním.

Ovládání rolet pomocí spínačů nebo dálkového ovládání bude hračkou i pro Vaše děti. Stačí jen zmáčknout tlačítko a rolety se tiše nastaví do polohy, kterou si budete přát. Ovšem nemusíte s roletami manipulovat vůbec. Řídící automatické systémy Vám umožní naprogramovat v týdenním cyklu pohyb rolet podle Vašich představ.

Hliníkové profily, vyráběné na plně automatických linkách, a pečlivě vybrané materiály garantují stálou a neměnnou kvalitu všech komponentů. Používané barvy jsou odolné proti otěru a nepodléhají působení vlivů znečištěného prostředí. I po letech zůstanou jejich barvy stejně výrazné.

Rolety se montují dodatečně na okna či při stavbě domu do podomítkových schránek nebo překladu. V současné době je mnoho možností zastínění, stačí si jen vybrat tu správnou.